wtorek, 24 lutego 2015

,,Wyspa na prerii"

Hej!

Tak jak obiecywałam, w środku tygodnia będą pojawiać się posty nie związane z żadnym miejscem czy państwem, ale z innymi rzeczami podróżniczymi, najczęściej książkami ;)

Dziś chciałabym Wam przedstawić książkę Wojciecha Cejrowskiego pt. ,,Wyspa na prerii".

Dotychczas pisałem książki o Indianach z Amazonii - było dziko i egzotycznie. Ta jest o kowbojach z Arizony, i też będzie dziko i egzotycznie. ~ fragment książki...

Szczerze powiedziawszy, to pierwsza książka WC jaką przeczytałam i bardzo tego żałuję, bo już od pierwszych stron można by powiedzieć, że pokochałam tę książkę. Wielokrotnie powtarzam sobie przy oglądaniu ,,Boso przez świat", że p.Cejrowski ma talent do ciekawego opowiadania o świecie. Tę zdolność umie oczywiście przenieść do swoich książek, przez co czyta się je jednym tchem. Książka jest niezwykle humorystyczna i ciekawa.
Akcja książki toczy się na południu Stanów Zjednoczonych, w Arizonie. Autor opisuje w niej swój pobyt na prerii w swoim domku, który najpierw dostał, potem wygrał w karty, a ostatecznie kupił ;) Jeśli ciekawi Was jak to możliwe, koniecznie zajrzyjcie do ,,Wyspy na prerii". Aha, i najważniejsze! ,,We don`t dial 911"


fot. miedzysklejonymikartkami.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz